Šis vārds ir pārāk garš, kā mans ****** , Bieži vien skolā uz pārbaudes darba lapas nepietiek vietas uzrakstīt vārdu NORMUNDS šis sagādā bēdas, jo piemēram citi bērni kā piemēram Ivars var mierīgi uzrakstīt savu vārdu uz lapas. Vēl man nepatīk tas ka vārds Normuns izklausās labāk par vārdu Normunds, tas liek man domāt par to, ka varbūt būtu labāk ja mamma būtu noklepojusies un pateikusi Normuns, Nomuc arī der bet par to es pašlaik nedomāju.
Sūtīt ziņu
Vai jūs vēlētos atstāt komentāru? Ievadiet jūsu vārdu un noklikšķiniet uz nākamais: