Lūdzu, atbildiet uz 5 jautājumiem par jūsu vārdu. Jūsu vārds:

Kitija

Vai jūsu vārds ir Kitija? Lūdzu, atbildiet uz 5 jautājumiem par jūsu vārdu , lai uzlabotu šo profilu

Nozīme:
Dzimums:Sieviete
Izcelšanās:
Līdzīgas skaņas zēniem:Katashi, Kautuk, Katsuo, Kostas, Katsu, Kudakwashe, Kshitija, Kostek
Līdzīgas skaņas meitenēm:Ketija, Katja, Kadija, Khadija, Kayteequa, Kshitij, Katica, Ketaki
Vērtējums:
4/5
zvaigznes 47 balsis
Viegli uzrakstīt: 4.5/5 zvaigznes 39 balsis
Viegli iegaumēt: 4/5 zvaigznes 39 balsis
Izruna: 4.5/5 zvaigznes 39 balsis
Angļu izruna: 4/5 zvaigznes 47 balsis
Ārvalstnieku viedoklis: 4/5 zvaigznes 47 balsis
Iesaukas:Kika, Kiča, Kiki, Kitucis, Kikija, Kicis, Keity, Kice, Kiti, Kitty, Kičiņa, Kity, Kikis, Kittycat, Kikānis, Hello Kitty, Kičuks, Hello Kitey, Kicīte, Kikuča Papildu iesaukas
Brāļu vārdi:Gunārs, Roberts, Valdis, Rolands, Armands, Kristaps, Mārtiņš, Reinis, Mārcis, Girts, Marks, Lauris, Gvido, Naw, Nauris, Rudis, Klāvs, Renārs, Mareks, Silvesters, Viktors, Kristers, Kristijans, Druvis, Imants
Māsu vārdi:Krista, Katrīna, Sintija, Ilze, Sindija, Daiga, Ilva, Alla, Nikija, Evelīna, Ruta, Eva, Keita, Dainis, Annija, Esēnija, Kadrija, Elīna, Samanta, Lana, Gabriela, Reičela, Arta, Inese, Ieva, Kristīne, Simona, Melānija, Mia, Marija Papildu vārdi
Facebook:

Facebook ir +/- 235 Kitija's. #97366 vieta
Kategorijas:Vārdi ar 3 zilbēm - Vārdi ar 6 burtiem - Vārdi, kas sākas ar K - Vārdi, kas beidzas ar Ā - Meiteņu vārdi ar 6 burtiem - Meiteņu vārdi ar 3 zilbēm - Vārdi ar zemāko vērtējumu - Vārdi ar lielāko balsu skaitu - Meiteņu vārdi, kas sākas ar K - Meiteņu vārdi, kas beidzas ar AKitija komentāri


Kitija (18 gadus vecs/-a) 2014-03-01
Kitija vienmēr smaida un rotaļājas. Ja skumst vai apvainojas - tad tikai uz neilgu laiciņu. Kitija neizpaudīs savas jūtas visos sīkumos, bet atklāti pateiks, vai ir dusmīga, aizvainota vai priecīga.
Kitijas viegli ar citiem, lieliski prot pastāvēt par savu viedokli. Labsirdīga. Ar viņu ir viegli sarunāties, šķiet, ka vari runāt par visu un visur.
Kitija (18 gadus vecs/-a) 2014-06-06
Man patīk tas, ka mani sau par - '' Kitty '' tā ir ļoti jauka iesauka. Man vairāk gribētos lai mani sauc Rebeka, bet pret vārdu Kitija neizrādu nekādas ' lielās '' pretenzijas, jo manu vārdu izvēlējās mana māsa Monta . :)
Kitija (26 gadus vecs/-a) 2014-08-09
Bieži dzirdu komplimentus par savu vārdu. Liela daļa cilvēku tādu nezin, un ir izbrīnīti, kad dzird.
Kitija (33 gadus vecs/-a) 2015-12-01
milu savu vardu
Kitija (16 gadus vecs/-a) 2016-02-08
Kitija - Ļoti emocionāls raksturs. Cilvēks ar labu humoru. Padodas rokdarbi vai kaut kas tamlīdzīgs. Ļoti atbildīga par sevi un sev apkārtējiem. Izpalīdzīga.
Kitija (15 gadus vecs/-a) 2016-11-05
Nēēēē
Kitija (45 gadus vecs/-a) 2017-01-22
Kitija jau no mazotnes ir ļoti pievilcīga un izteikti sievišķīga. Kitija ir ļoti gudra un inteliģenta, it visā tiecas sasniegt virsotnes, ambicioza, lepojas ar spēju vienmēr sasniegt iecerēto, prasīga pret sevi un citiem, ļoti fleksibla, sirsnīga, labsirdīga, piemīt liela empātija, attiecībàs maiga, mīloša un kaislìga. Vàrds Kitija vārda īpašnieci padara īpašu citu acīs. Vārds Kitijai dzīvē ļoti palīdz.
Kitija (31 gadus vecs/-a) 2017-03-20
Ļoti rotaļīgs un mīlīgs. Cilvekiem asociējās ar kaķiem. Un bieži prasa pilno vārdu man nosaukt. Tad es saku, ka Kitija jau ir pilnais vārds. Cilvēki domā, ka tas ir saīsinājums no Katrīna, Kristīne.
Kitija (16 gadus vecs/-a) 2017-10-07
Ne

Sūtīt ziņu
Vai jūs vēlētos atstāt komentāru? Ievadiet jūsu vārdu un noklikšķiniet uz nākamais:

Jūsu vārds:

Vai jūsu vārds ir Kitija? Balsojums par jūsu vārdu


Vai jūsu vārds ir Kitija? Balsojums par jūsu vārdu